Ecur furre ngrohje
Fryma e Yinuo furrë
Jiangsu Yinuo Industrial Furnace dhe furrë Co, Ltd

Ne ofrojmë QUALITYEQUIPMENT HIGH

GENCOR PAJISJE

 • Një ton furre ngrohje me gaz furre falsifikim

  Një ton furre ngrohje me gaz furre falsifikim

  Avantazhet: Efikasitet të lartë djegie, objektivat e emetimeve të arritur për të arritur standardet kombëtare mjedisore; kontroll plotësisht automatike temperatura, kontrollit të temperaturës saktësi të lartë; Mund të mbajë të dhënat e temperaturës, presionit dhe alarmi për sipër një muaj. faktor të lartë të sigurisë, me një shumëllojshmëri të dhënat e alarmit faji; Një numër i vogël i nozzles, kosto të ulët të mirëmbajtjes. Përmbledhje: mbrojtjen e mjedisit dhe të kursimit të energjisë, shkalla e lartë e automatizimit, efikasitet të lartë, të sigurt dhe të besueshëm. Kompania jone?...

 • ecje Industrial furre rreze Customer - bërë furre hap

  ecje Industrial furre rreze Customer -...

  * Walking Beam Type Slab Heater Technical Data Main Technical Parameters No. Name Technical parameters 1 Description Walking beam type copper/brass slab heater 2 Material Copper ,brass,cupro-nickel alloy etc 3 Slab size Thickness 160mm160mm Width 400~420mm400~420mm Length 3000~4600mm3000~4600mm Standard Max. weight: 2.75t/piece/(160×420×4600mm) 2.75t/(160×420×4600mm) 4 Heating capacity Minium 12t/h, 4slab/h(1slab:160×420×4600mm) :12t/h  4/h(160×420×4600mm) 5 Heating temperature...

 • China Fabrika OEM këmbë rreze furre RINXEHJA

  China Fabrika OEM këmbë rreze furre RINXEHJA

  1.  furnace duty: it is supplied for heating copper inget/slab. 2. Technical parameters and mechanical components 2.1 Main Technical Parameters No. Name Technical parameters 1 Description Walking beam type copper/brass slab heater 2 Material Copper ,brass,cupro-nickel alloy etc 3 Slab size Thickness 160mm160mm Width 400~420mm400~420mm Length 3000~4600mm3000~4600mm Standard Max. weight: 2.75t/piece/(160×420×4600mm) 2.75t/(160×420×4600mm) 4 Heating capacity Minium 12t/h, 4slab/h(1s...

 • Vatra Lloji Hot Air qarkullim Heat Treatment Pjekja furre | OEM furre industriale ngrohje

  Vatra Lloji Hot Air qarkullim Përpunimi termik ...

  1) Furnace Rreshtim funksion në mënyrë të shpejt të ngrohur deri furre, të kursyer konsumin e energjisë, dhe kontrollin ndjeshmëri, çati, anën e pasme rreshtim mur miraton fibra plotë structure.To të rritur fuqinë e kornizës furre, në fund furre dhe pjesë Bogie Ndërtesa lidhura tulla me fibra zjarr-rezistente. Struktura ka karakteristikat e mëposhtme: pesha A. dritë, pak ruajtjen e nxehtësisë B. izolim të mirë, mur furre është i ulët-temperaturë (sipërfaqja anën e furre rritjen e temperaturës o ...

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

Përshkrim i shkurtër:

Mbrojtjen e Mjedisit dhe Teknologjisë Co, Ltd, është e vendosur në pamje të bukur të qytetit Xuzhou. provincën Jiangsu të lartë dhe të zhvillimit industrial teknologji të reja zone, fabrika e mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 70.000 metra katrorë, sipërfaqe prej më shumë se 50.000 melers katrore, aseteve fikse 100 milionë juan ndërtimin, me menaxhimin, profesional dhe stafit lechnical dhe saldim ndërtimi të cilësisë më shumë se 400 njerëz. Fabrika jonë ka aftësi të fortë teknike risi dhe ka më shumë se 10 palents e modelit të shërbimeve dhe të teknologjisë shpikje etj

Marrin pjesë në aktivitetet ekspozitë

Ngjarje dhe tregon tregtisë

 • brand01
 • brand02
 • brand03
 • brand04
 • brand05